Pristatymo informacija

Pristatymas per LP EXPRESS kurjerius:

 

Kliovas.lt  internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes "LP EXPRESS" įgaliotas kurjeris Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje  (įskaitant ir Kuršių Neriją)

Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo iš Kliovas.lt dienos. 

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Kliovas.lt.

 

SVARBU:

 

Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.